Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Krzyże

Arkadiusz Sawicki - leśniczy
506 190 568

Jacek Małż - podleśniczy
515 045 795

Leśnictwo Krzyże
Krzyże 24
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 36 284

 

Leśnictwo Ruczaj

Leszek Łukasik - leśniczy
506 190 407

Przemysław Kownacki - podleśniczy
509 700 836

Wiesław Narbut - podleśniczy
515 045 748

Leśnictwo Ruczaj
Karwica 10
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 56 034

 

 

Leśnictwo Borek

Zbigniew Witkiewicz - leśniczy
606 471 067

Mirosław Kaczmarczyk - podleśniczy
664 765 683

Leśnictwo Borek
Karwica 47
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 087

 

Leśnictwo Zaroślak

Jan Poreda - leśniczy
506 190 528

Urszula Perkowska - podleśniczy
882 020 949

Leśnictwo Zaroślak
Karwica 68
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 56 193

 

Leśnictwo Turośl

Janusz Bastek - leśniczy
506 190 557
 

Antoni Sapieżko - podleśniczy
509 700 855

 

Leśnictwo Turośl
Hejdyk 39
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 40 230

 

Leśnictwo Leśny Fort

Arkadiusz Ptak - leśniczy
506 190 558

Tadeusz Duda - podleśniczy
515 045 750

Leśnictwo Leśny Fort
Hejdyk 38
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 40 360

 

Leśnictwo Łuknajno

Dariusz Giruć - leśniczy
509 700 618

Tomasz Jaskółka - podleśniczy
515 045 741

Leśnictwo Łuknajno
Łuknajno 3
11-730 Mikołajki

tel.: 87 42 16 349

 

Leśnictwo Baranowo

Mieczysław Krom - leśniczy
509 700 843

 

Leśnictwo Baranowo
Baranowo 7
11-730 Mikołajki

tel.: 87 42 13 007

 

Leśnictwo Mikołajki

Daniel Szyszuk - leśniczy
509 700 598

Ryszard Borzymowski - podleśniczy
509 700 782

Emil Porydzaj - podleśniczy

723 140 555

Leśnictwo Mikołajki
Prawdowo 59
11-730 Mikołajki

tel.: 87 42 16 366

 

Leśnictwo Śniardwy

Lucjan Bałdyga - leśniczy
608 477 423

Leszek Romaniuk - podleśniczy
509 700 649

Leśnictwo Śniardwy
Śniardewno 1
11-730 Mikołajki

tel.: 87 42 16 053

 

Leśnictwo Gąsior

Józef Sater - leśniczy
509 700 846

Mateusz Pomianek - podleśniczy
515 045 743

Leśnictwo Gąsior
Gąsior 1
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 36 095

 

Leśnictwo Ukta

Jan Sawicki - leśniczy
606 294 736
Piotr Nadolski - podleśniczy
606 294 731

Leśnictwo Ukta
Nowa Ukta 28
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 57 025

 

Leśnictwo Wejsuny

Marta Skutnicka-Łoboda - leśniczy
506 190 620

Michał Marchwiński - podleśniczy
506 190 546

Agnieszka Skrobol - podleśniczy
 

Leśnictwo Wejsuny
Leśniczówka Wejsuny 1
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 020

 

Leśnictwo Ruciane

Władysław Gosk - leśniczy
509 700 567

Krzysztof Samsel - podleśniczy

608 669 168

Leśnictwo Ruciane
Słowiańska 16
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 579

 

Leśnictwo Guzianka

Robert Wałuszko - leśniczy
506 190 654

Jerzy Vogel - podleśniczy
608 338 577

Leśnictwo Guzianka
Guzianka 3
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 065

 

Leśnictwo Kowalik

Paweł Gierad - leśniczy
600 025 656

Adam Żukowski - podleśniczy
506 190 537

Leśnictwo Kowalik
Kowalik 5
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 081

 

Leśnictwo Czapla

Piotr Małż - leśniczy
506 190 632

Piotr Waszkiewicz - podleśniczy
509 700 798

Leśnictwo Czapla
Zamordeje 6
12-200 Pisz

tel.: 87 42 31 078

 

Leśnictwo Dębowo

Rafał Tarara - leśniczy
509 700 568

Marcin Duda - podleśniczy
509 700 841

Leśnictwo Dębowo
Dworcowa 2
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 42 31 039